Informacje ogólne
Data i miejsce
Harmonogram
Formularz zgłoszeniowy
Kontakt


Komunikacja z elementami sztuki słuchania w relacjach damsko-męskich

Często obie strony dialogu uważają, że mają jak najlepsze intencje. Kiedy omawiamy sprawy dla nas ważne, mało komu zdarza się świadomie dążyć do zirytowania rozmówcy. Mimo to, z jakichś przyczyn kłócimy się znacznie częściej niż byśmy tego chcieli. Czasem ludzie niechcący przekazują coś innego niż im się wydaje, czasem celowo korzystają z niespójności komunikatów werbalnych i niewerbalnych. W komfortowych warunkach warsztatu uczestnicy przyjrzą się podstawowym błędom komunikacyjnym oraz niespójnościom przekazu.

Jak się uczyć, żeby się nauczyć oraz zarządzanie czasem

Podczas zajęć prezentujemy sprawdzonych, skutecznych technik pamięciowych, możliwych do wykorzystania w życiu codziennym. Akcent został położony na ogólne prawidłowości pamięci, których znajomość ma zastosowanie uniwersalne, w odniesieniu do każdego rodzaju materiału. Dodatkowo zastanowimy się co można zrobić, aby efektywniej wykorzystać czas który mamy.

Autoprezentacja - jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej

Zawsze kiedy się komuś przedstawiamy, znajdujemy się w nowym środowisku wywieramy na innych osobach pewne wrażenie. Jest tak również podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Co decyduje o tym, jak zostaniemy zapamiętani? Jak się prezentować, aby wywierać dobre wrażenie? Podczas zajęć porozmawiamy o technikach autoprezentacji i zastanowimy się jak możemy wykorzystać psychologiczną wiedzę na ten temat na swojej drodze do sukcesu.

Rozsmakuj się kreatywnie - psychologia jedzenia

Czy zastanawiasz się jak powstają wrażenia smakowe? A może chcesz odkryć nowe horyzonty w łączeniu smaków i pobudzić się kreatywnie w kuchni? Ciekawość poznawczą i smakową zaspokoisz na naszym warsztacie.

Rozsmakuj się kreatywnie - psychologia jedzenia

Podczas warsztatu dowiesz się czym zajmuje się psychologia muzyki, poznasz najciekawsze badania z tego obszaru psychologii (m.in. jak muzyka wpływa na nasze zachowania, emocje i zdrowie), stworzysz z grupą własny utwór, zastanowisz się jakimi dźwiękami pachną i smakują przedmioty.